Co wypada facetowi założyć na rękę?

Pytanie może i stare, ale wciąż aktualne. Zdania w tej kwestii są podzielone. Coraz większa grupa panów, decyduje się na zakup różnych ozdób zajmujących wolną przestrzeń na naszych nadgarstkach.

Część mężczyzn uważa, że bransoletki powinniśmy zostawić raczej dla płci pięknej. Natomiast jeśli chodzi o zegarki to sprawa wydaje się być pozornie prosta, ale jednak zawsze pojawia się pytanie jaki? Czy ten, aby nie jest zbyt kobiecy? Pozostają jeszcze liczne obrączki ozdobne, które chyba najczęściej stają się przedmiotem drwin, co również nie jest do końca zrozumiałe. Zasada jest prosta, należy znaleźć złoty środek, bo przesyt jeśli chodzi o dłonie to rzecz, której każdy mężczyzna powinien unikać jak ognia.

Bransoletek dla mężczyzn jest na naszym rynku coraz więcej. Na szczególną uwagę zasługuje, ta z internetowego sklepu Biżuteria, gdzie za nieduże pieniądze można znaleźć skórzaną, plecioną bransoletkę z pomarańczowo-białym motywem z przodu. Sklep z biżuterią Yes oferuje liczne bransoletki kauczukowe ze srebrnymi nakładkami, na których znajdują się liczne motywy. Zwróćcie uwagę na opcję z grupą krwi, ponieważ elementy akcesoriów zwierających naszą „krew” są ostatnio bardzo modne. Natomiast sklep Este proponuje plecioną z biało-czarnej skóry bransoletkę. Pomysł może prosty, ale ta prostota na pewno pasuje każdemu mężczyźnie.

Zegarek to akcesorium, na które decydują się prawie wszyscy mężczyźni i każdy gentelman powinien potrafić odpowiedzieć na pytanie „Przepraszam Pana, która jest godzina?”. Pierwsza propozycja to Aviator, czyli sporotwe połączenie czarnego zegarka z kolorową przedziałką i czerwonymi wskazówkami. Druga propozycja to sportowy Diesel. Zawiera brązowy pasek, a do tego czarną tarczę. Nadaje się dla mężczyzn raczej dobrze zbudowanych. Ostatnia propozycja dla tych Panów, którzy raczej cenią sobie elegancję to zegarek Emporio Armani.

Sygnety, jakiś czas temu odeszły do lamusa, ale w ostanich latach na ich miejsce pojawiają się obrączki ozdobne, w nieco zmodrenizowanej formie. Firmy proponują nam ich wciąż niezbyt wiele, ale wystarczy się trochę rozejrzeć, aby znaleźć to czego szukamy. Firma Estivo proponuje nam kilka wariantów, które przyciągają uwagę. Połączanie żółto-srebrnej drobnej szachownicy, czy też bardziej standardowej czarno-srebrnej rozciągającej się wokół całego palca idealnie nadadzą się dla młodszej części mężczyzn. Ale, ta w stylu klasycznym, z charakterystycznym „zygzakiem” przez całą obrączkę to już mistrzostwo. Będzie się idealnie prezentować na każdej dłoni. Wszystkie obrączki wykonane są ze stali szlachetnej. Ceny produktów również nie są odstraszające, a więc może warto się przekonać!

Dlatego Panowie, odejdźcie od stereotypów, że biżuteria jest tylko dla pań i noście męską biżuterię, bo jest w czym wybierać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *